پشتیبانی

برنامه ورزشی مخصوص کمر درد , توانبخشی

پیشنهاد ما
برنامه ورزشی مخصوص کمر درد
 کشش اسلامپ
کشش زانو به سینه تک پا
تصاویر
بیشتر
تقویتی - برنامه ورزشی مخصوص کمر درد
(3)
(0)
توانبخشی - موجودی:1000000
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
توانبخشی
تعداد عدد
قیمت کالا
10,000 تومان
برنامه ورزشی مخصوص کمر درد
ستون مهره ها، جزء آن دسته از نواحی بدن می باشد که هر لحظه امکان آسیب دیدگی و صدمه دیدن آن وجود دارد. این محل، حداکثر وزن بدن و سنگینی هر وزنه ای را که حمل می کنیم، متحمل می شود. از آنجایی که مرکز ثقل بدن، در قسمت قدامی دومین مهره خاجی واقع شده است؛ بنابراین بیشتر حرکاتی که در ستون مهره ها و در ناحیه کمری رخ می دهد، بین مهره های L4  و L5 و همچنین L5 و S1  می باشد و نیز بیشترین فتق دیسک، در این دو سطح رخ می دهد.
حدودا هشتاد درصد از بزرگسالان در طول عمر خود کمر درد را تجربه خواهند کرد. کمردرد معمولا موجب اسپاسم در عضلاتی که در  امتداد ستون فقرات قرار دارند می شود و  همچنین، درد، بی حسی و سوزن سوزن شدن در باسن یا اندام تحتانی را می توان از علائم کمر درد دانست. علل متعددی برای بروز کمر درد وجود دارد .
اطلاعات برنامه
اطلاعات برنامه
اگر از کمر درد رنج می برید و پزشکتان به شما توصیه کرده است که ورزش کنید این یک برنامه تمرینی بسیار مناسب برای بهبود 100 درصدی شماست. به این نکته توجه داشته باشید از آنجایی که دامنه ی مشکلات کمر زیاد است این برنامه به درد هر کمر دردی نمی خورد. اگر شما در مراحل حاد کمر درد همچون بیرون زدگی دیسک مهره ای هستید که طبق توصیه های پزشک متخصص باید استراحت کنید به هیچ وجه این برنامه را انجام ندهید. 
این برنامه با تمرکز روی عضلات کمر، شکم، خم کننده های لگن، باز کننده های لگن و عضلات مورب در جهت بهبود کمر درد شما طراحی شده است. 
تمرینات برنامه از نوع تمرینات کششی می باشند که باید با تمرکز و بدون وجود درد انجام شوند. 
این برنامه هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل اجرا می باشد. 
انجام این برنامه بسیار ساده است کافی است طبق تصاویر عمل کنید. شما بسته به میزان تواناییتان می توانید زمان انجام تمرینات را کم زیاد کنید ولی باید شکل صحیح حرکت را انجام دهید. برنامه را در طول هفته و هر روز و به مدت 6 هفته انجام دهید.
نکته: فقط انجام تمرینات به تنهایی نمی تواند به شما در بهبود کمک کند چون کمردرد چند عاملی است بنابراین باید به چند عامل دیگر در بهبود سریعتر توجه کنید.
 اجتناب از نشستن های طولانی، رانندگی، خم شدن، وزن بالا، وضعیت بدنی نامناسب (از قبیل خم شدن در جلوی تلویزیون، قوز زدن روی میز)، بلند کردن صحیح اجسام و تکنیک های حرکتی، تغذیه صحیح و ترکیب بدنی مناسب و اجتناب از استعمال دخانیات 
زمانی که از شدت درد کاسته شده است یک برنامه توانبخشی مناسب می تواند برای تقویت عضلات باسن، شکم و عضلات پشت به جلوگیری از عود مجدد درد کمک کند.
به توصیه های افراد غیر متخصص توجهی نکنید و طبق برنامه عمل کنید.
رمز فایل: www.owj1.com
لینک کانال تلگرامی مالینک تلگرام ما

تناسب اندامتان را علمی بدست آورید.
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi
شرکت ایده پردازان ورزش جندی شاپور (اوج)
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06132215071
ایمیل شرکت: info@owj1.com
instagramtelegram