menuordersearch
owj1.com

برنامه دابل B / ویژه آقایان , بدنسازی

تماس با ما تماس سریع 09106454535
پیشنهاد ما
برنامه دابل B / ویژه آقایان
telegram
 پارویی با هالتر
 جلو بازو چرخشی با دمبل
 پروانه برعکس
تصاویر
بیشتر
بدنسازی - برنامه دابل B / ویژه آقایان
(3)
(0)
بدنسازی - موجودی: 500
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
بدنسازی
تعداد عدد
قیمت کالا
7,000 تومان
برنامه دابل B / ویژه آقایان
اطلاعات برنامه
هیچ کسی از برنامه های روتین و تکراری باشگاهها استقبال نمی کند به همین دلیل این برنامه با تمرینات سرگرم کننده، پویا و توسعه دهنده باعث می شود که جسارت تمرینی شما افزایش پیدا کند. اگر از نظر احساسی چربی های بدنتان روی شما تاثیر منفی گذاشته اند، به شما پیشنهاد می کنیم که این برنامه را بپذیرد؛ چون هیچ وقت مثل الان نمی توانید تصمیم بگیرید که سینه هایی برجسته، پشتی زیبا و بازوانی چشم نواز در آستین لباس هایتان داشته باشید.
این برنامه خلاقانه تمرینی برای آقایانی است که که اولویت آن ها چربی سوزی دست ها، سینه و پشت و همچنین تقویت و عضله سازی این بخش ها است. 
برنامه دابل B در حقیقت ترکیبی از تمرینات Back & Biceps (پشت و جلو بازو) که مکمل همدیگر هستند تشکیل شده است که اگر شما قصد دارید بدن شما را تسخیر کند باید حتما این تمرینات را با تمرین هوازی ترکیب کنید.(می توانید از سایت یک برنامه هوازی اختصاصی تهیه کنید)
سطح این تمرین مبتدی و متوسط است و البته فراموش نکنید که مقدار وزنه ای را که بکار می برید هم تراز با سطح ورزشی تان باشد، خصوصا مساله افزایش تدریجی بار را هم باید در نظر بگیرید. یادتان باشد با خوردن آب حین تمرین بدنتان را هیدراته نگه دارید.
قبل از شروع تمرینات حتما 5 تا 10 دقیقه دو نرم (جاگینگ) داشته باشید تا دمای بدن شما افزایش پیدا کند، سپس تمرینات کششی را انجام دهید تا عضلاتتان را برای انجام تمرینات و جلوگیری از آسیب دیدگی آماده شود و سپس تمرینات را شروع کنید. این برنامه را حتما در باشگاه و با دوست، یار تمرینی و مربی خصوصی انجام دهید.
برنامه برنامه دابل B برای آقایان سالم، ورزشکار و نرمالی طراحی شده است که سطح ورزشی آن ها مبتدی و متوسط است. اگر از بیماری های قلبی، ریوی، فشار خون و یا هر علت پزشکی دیگری که شما را از ورزش کردن منع کرده است از این برنامه به هیچ وجه پیروی نکنید.
به توصیه های افراد غیر علمی توجهی نکنید و طبق برنامه پیش بروید.
برنامه 6 هفته، 3 تا 5 روز در هفته، زمان تمرین 45 تا 60 دقیقه
رمز فایل: www.owj1.com


تناسب اندامتان را علمی بدست آورید.
 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

0 نظر
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com