menuordersearch
owj1.com

برنامه 15 دقیقه ای شگفت انگیز با وزن بدن / ویژه آقایان , تمرین در خانه

تماس با ما تماس سریع 09106454535
برنامه 15 دقیقه ای شگفت انگیز با وزن بدن ویژه آقایان
telegram
 ضربه شناوری
 ضربه پا
 اسکوات با صندلی
تصاویر
بیشتر
تمرین در خانه - برنامه 15 دقیقه ای شگفت انگیز با وزن بدن / ویژه آقایان
(2)
(0)
تمرین در خانه - موجودی: 5
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
تمرین در خانه
تعداد عدد
قیمت کالا
10 تومان
برنامه ی 15 دقیقه ای شگفت انگیز با وزن بدن / ویژه آقایان
اطلاعات برنامه
این یک برنامه تمرینی شگفت انگیز با وزن بدن و ویژه آقایان است که برای کسانی طراحی شده است که سرشان شلوغ است و وقت ندارند که به باشگاه بروند. این برنامه نه به زمان زیادی احتیاج دارد و نه به تجهیزات ورزشی و در خانه قابل انجام است، ولی در همین زمان کوتاه به طور شگفت انگیزی هم چربی سوزی می کند و هم عضله سازی
مزیت این برنامه این است که زمان بسیار کم و بیشترین بازدهی را در بر دارد و البته اگر با یک برنامه تغذیه ای مناسب همراه باشد آرزوی بدنتان را برآورده کرده اید.
سطح این برنامه متوسط است و نوع تمرین دایره ای و در 2 دور انجام می شود (تمرین دایره ای: یعنی تمام تمرینات برنامه به صورت یک دایره پشت سر هم و بدون استراحت یک دور انجام می شود و سپس استراحت می کنید و دور دوم را شروع می کنید)
تعداد هفته های تمرینی کمتر از 6 هفته نباشد و حداقل 4 روز در هفته انجام  شود.(روزهای هفته را می توانید به دلخواه تغییر دهید)
شاید این تمرینات در روزهای اول انجام آن برایتان سخت باشد ولی بدانید که هر هفته نسبت به هفته قبل قوی تر خواهید شد و می توانید یک دایره را به تمریناتتان اضافه کنید.
قبل از شروع تمرینات حتما 5 تا 10 دقیقه دو نرم (جاگینگ) داشته باشید تا دمای بدن شما افزایش پیدا کند، سپس تمرینات کششی را انجام دهید تا عضلاتتان را برای انجام تمرینات و جلوگیری از آسیب دیدگی آماده شود و سپس تمرینات را شروع کنید. تمرینات این برنامه بیشتر عضلات بدن را درگیر می کند و انقباضات آن از نوع کانسنتریک و اسنتریک است و بصورت انفرادی، با دوست، همسر و مربی خصوصی هم قابل انجام است. 
برنامه 15 دقیقه ای وزن بدن برای آقایان سالم، ورزشکار و نرمالی طراحی شده است که سطح ورزشی آن ها متوسط است. اگر از بیماری های قلبی، ریوی، فشار خون و یا هر علت پزشکی دیگری که شما را از ورزش کردن منع کرده است از این برنامه به هیچ وجه پیروی نکنید.
نکته: در بخش تعداد تکرار مثلا برای حرکتی 10*2 نوشته شده است 2 یعنی اینکه هر دو پا و 10 یعنی اینکه هر پا 10 بار آن حرکت را انجام دهد.
به توصیه های افراد غیر علمی توجه ی نکنید و طبق برنامه پیش بروید.
رمز فایل: www.owj1.com


تناسب اندامتان را علمی بدست آورید.
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

0 نظر
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com