کتاب تمرین در آب , تمرین در آب , تمرین در آب

تماس با ما تماس سریع 09106454535
تمرین در آب
تصاویر
بیشتر
علم تمرین - کتاب تمرین در آب
(0)
(0)
تمرین در آب - موجودی: 500
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
تمرین در آب
تعداد عدد
قیمت کالا
35,000 تومان
تمرین در آب
کتاب تمرین در آب برای تمام کسانی که علاقهمند به شروع تمرینهای آبی هستند، از جمله آنهایی که به دنبال باز توانی از یک عمل جراحی یا آسیب هستند بسیار مناسب است. این کتاب به چهار بخش تقسیم شده است. کتاب با توضیح در مورد فواید منحصر به فرد محیط آب و اینکه چرا تمرینات آبی بخش مهمی از یک برنامهی تمرینی هستند، شروع میشود. در بخش 1، در ارتباط با گامهای آمادگی اولیه برای ورود به برنامهی تمرین در آب از جمله تجهیزاتی که ممکن است لازم داشته باشید و مکانهایی که میتوانید آن‌ها را بیابید معرفی شدهاند. همچنین به برخی نکات ایمنی که لازم است از آن مطلع باشید پرداخته میشود.

بخش 2 شما را با تمرینهای پایهای آشنا میکند. با استفاده از دستورالعملهای گام به گام، اطلاعات پایهای برای کامل کردن حرکات در اختیار شما قرار میگیرد. حرکات بر اساس بخشهای مختلف بدن و اهداف حرکات تقسیم شدهاند و با حرکاتی برای مبتدیها شروع میشود و سپس به بخشهای متوسط و پیشرفته میرسد. اگر به دنبال یک تمرین بدون فشار وزن هستید، یک بخش برای تمرینات در آب عمیق در نظر گرفته شده است. حرکات آب عمیق همچنین راهی مناسب برای هدف قرار دادن قلب و تمرینات هوازی است. تمام تمرینات همراه با تصویرهای با کیفیتی هستند که برای انجام حرکات به شما کمک شایانی میکند. همچنین نکاتی برای آسان‌تر شدن تمرینات و پیشرفت به سطوح بالای شدت تمرینی قرار داده شدهاند.

قسمتهای بخش 3 طوری چیده شدهاند که مفاصل اصلی از جمله لگن و ستون مهرهها را درگیر کنند. این کار باعث میشود که پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید و شروع ساختن یک بدن سالمتر برایتان ساده شود. برنامهی باز توانی شامل تحقیقات اخیر و یک جدول از تمرینات از پیش توضیح داده شده برای پیوندهای رایج مفصلی، آسیبهای ناشی از استفادهی بیش از حد مانند التهاب تاندونها و کشیدگیها و آسیبهای تروماتیک معمول مانند کشیدگی، پارگی و شکستگیها است.
بخش 4 «تمرینات آبی» یک تمرین کامل تناسب اندام را با استفاده از تمرینهای ارائه شده در بخشهای گذشته ارائه میکند که مانند داشتن یک مربی به سلیقهی خودتان در حین تمرینات است. این امر مناسب کسانی است که به دنبال تمرینات تمام عیار و همه جانبه¬ی قلبی تنفسی، استقامت عضلانی و انعطاف پذیریاند؛ و بخش پایانی به گروههای خاص از جمله خانمهای باردار و کسانی که بیماریهای فیبرومیالژیا یا پارکینسون دارند اختصاص یافته است.

تمرینات آبی برای تمام اقشار جامعه، چه کسانی که تناسب اندام دارند و چه کسانی که پشت میز نشینند، قابل استفاده است. تمرینات آبی خصوصاً برای کسانی مفید است که محدودیت حرکتی دارند. به آنچه بدنتان حین این تمرینات به شما میگوید گوش کنید تا ببینید که بدنتان برای یک زندگی بهتر چگونه پاسخ میدهد.
 
نمودار تغییر قیمت
logo-samandehi
شرکت ایده پردازان ورزش جندی شاپور (اوج)
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06132930810
ایمیل شرکت: info@owj1.com
telegram