menuordersearch
owj1.com

مجوزهای سایت

تماس با ما تماس سریع 09106454535
جستجو
چهارشنبه بیست و هفتم آبان ۹۴
مجوزهای سایت
 

شرکت ایده پردازان ورزش جندی شاپور (اوج) در بهار سال 1395 فعالیت رسمی خود را با شماره ثبت 45739 شروع کرده و از این حیث نوپا می باشد اما پایه و اساس این شرکت آکادمیک می باشد و از این رو تمام تلاش این شرکت توسعه آموزش و پژوهش و ارائه راهکارهای علمی در این حوزه خواهد بود. این شرکت پس از دریافت مجوز از اداره ثبت شرکت ها و سازمان ثبت وظایف خود را در چند حوزه تعریف کرده است که عبارتند از:

 •  ارائه خدمات و محصولات علمی ورزشی در حوزه های تناسب اندام، حرکات اصلاحی و استعدادیابی ورزشی

 • ارائه مشاوره های تخصصی در این حوزه

 • تبدیل کردن ایده های پزشکی ورزشی به واقعیت

 • و سایر خدمات مربوط به این حوزه


با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و فعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار مدیران کشور سعی بر این داشتند به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند. نماد اعتماد الکترونیکی در حقیقت یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود. این نکات برای این است که بدانید راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک در ایران به صورت کلی با سال های قبل تفاوت پیدا کرده است و گرفتن این مجوزها لازمه این کسب و کار خواهد بود. ضمنا از طرف دیگر تمامی کالاها و خدماتی که در این سایت ارائه خواهد شد دارای مجوزهای لازم می باشد که این مساله هم در صورتی که تخلفی در آن صورت گیرد از طرف سازمانها و نهادهای ناظری همچون پایگاه ساماندهی وبگاهها، پلیس فتا، نماد اعتماد الکترونیکی و سایر دستگاههای ذی ربط مورد مواخذه صورت خواهد گرفت.

 1. تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.  لیست مجوزها و همکاری ها در زیر آمده است.

  * دانشگاه علوم پزشکی 
  * فدراسیون پزشکی ورزشی

  * ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کشور
  * نماد اعتماد الکترونیکی خرید
  * وزارت ارشاد
  * به پرداخت ملت
  * شاپرک
  * ثبت اسناد کشور

 2. مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و شرکت اوج وب هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد. همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و  استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد. 

با توجه به تمامی این نکات حتما پس از اطمینان خرید کنید.
دانشگاه علوم پزشکی اهواز
 وزارت ارشاد
شرکت اوج
 شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی
 شرکت به پرداخت بانک ملت
 نماد اعتماد الکترونیکی
 نماد ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی
گوگل پلاسکلوپ
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام
ارسال نظر

0 نظر
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06132930810
ایمیل شرکت: info@owj1.com
telegram