menuordersearch
owj1.com

Axis-HT

تماس با ما تماس سریع 09106454535
جستجو
پنج شنبه دهم اسفند ۹۶
(0)
(0)
Axis-HT
Axis-HTامروزه نمونه های مختلفی از این دسته مکمل­های غذایی در بازار عرضه گردیده و ادعا می شود این نمونه ها براساس مکانیسم­های اثر متفاوتی که دارند می­توانند موجب افزایش ترشح هورمون تستوسترون در بدن شوند.
اهداف
کمپانی سازنده هدف از تولید و عرضه این محصول را به شرح زیر اعلام کرده است
  • افزایش ترشح تستوتسترون در بدن
  • تشدید رشد عضلانی
  • افزایش قدرت عضلانی
  • تسریع فرایند ریکاوری
  • افزایش ترشح هورمون رشد
  • پیشگیری از تمرین زدگی
فرم دارویی
این مکمل به صورت قرص تولید و عرضه شده است و هر بسته از این مکمل نیز شامل 120 قرص می باشد و در هر سروینگ نیز باید دو قرص از آن را میل کنید. با این حساب می­توان تخمین زد هر بسته از این مکمل برای 60 بار مصرف کافی خواهد  بود.
دستور مصرف
روزانه سه وعده و هر وعده نیز دو قرص از این محصول را میل می کنید. وعده اول را با صبحانه و وعده دوم را با ناهار و وعده سوم را با آخرین وعده غذایی که در انتهای شب میل می کنید خواهید خورد. کمپانی سازنده در مورد مصرف این مکمل توصیه کرده است که مصرف را دست کم باید شش هفته به طور مداوم ادامه دهید و در ادامه هشدار داده است که مصرف مداوم این مکمل برای بیش از دوازده هفته اکیدا ممنوع است.
هشدار
استفاده از این مکمل نیز همانند اغلب مکملهای غذایی برای سنین زیر 18 سال اکیدا ممنوع اعلام شده است و همچنین شرکت سازنده قویا هشدار داده است افرادی که از بیماریهایی همانند فشارخون بالا، آریتمی  قلبی ، نارسایی های قلبی و عروقی، مشکلات کبدی، افسردگی های روانی، اضطراب، تشویش، کم خونی و بزرگی پروستات و دیگر بیماریهای جسمی و روانی رنج برده و به دستور پزشک دارو مصرف می کنند قبل از مصرف این مکمل باید با پزشک خود مشورت کنند.
کمپانی سازنده این محصول همچنین اکیدا هشدار داده است که استفاده از این محصول برای بانوانی که در دوران شیردهی و بارداری به سر می برند نیز ممنوع است .
در صورتی که با مصرف این مکمل دچار سردرد و واکنشهای منفی بدن شدید ابتدا دز مصرف را کاهش دهید  و در صورت برطرف  نشدن این علایم آزار دهنده مصرف این مکمل را متوقف کنید.


 
مرتبط با این بخش
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com