menuordersearch
owj1.com

Cheaters relief

تماس با ما تماس سریع 06133382515
جستجو
یکشنبه بیست و نهم بهمن ۹۶
(0)
(0)
Cheaters relief
Cheaters relief
 شرکت سازنده و کمپانی تولید کننده در معرفی این محصول اشاره به این موضوع دارد که این مکمل  برای ورزشکاران پیشرفته ای که در دوره های چربی سوزی و کات به سر می برند و همچنین برای ورزشکارانی که در رشته فیتنس فعالیت می کنند تولید می شود و به واقع نیر چنین بوده است.
مکانیسم اثر
این محصول در حقیقت ترکیبی است که آنزیم های مسئول شکستن و هضم و جذب قندها و چربی ها در بدن را مختل می کند و بدین ترتیب از جذب قند و چربی که اصلی ترین عوامل ایجاد چربی زاید در بدن بوده و اصلی ترین عوامل در کند کردن روند چربی سوزی و کات به شمار می روند جلوگیری می کند.
موارد مصرف
به عبارت ساده تر شما با استفاده از این ترکیب میتوانید یکی دو وعده در هفته را با خیال راحت تقلب کرده و از قند و چربی در غذاهایی که می خورید استفاده کنید بی آنکه ترسی از به هم ریختن رژیم و ترسی از وارد شدن چربی و قند به بدن داشته باشید.
فرم دارویی
این مکمل به صورت کپسول تولید  و عرضه شده است . و بسته های آن  نیز حاوی 120 کپسول هستند و قیمت آن به دلیل گیاهی بودن آن نیز معمولا پایین بوده است.
دستور مصرف
هر سروینگ این مکمل حدودا شامل یک کپسول می باشد و گفته می شود که یک سروینگ از این محصول را باید پانزده دقیقه قبل از وعده غذایی که قرار است در این وعده تقلب کنید و یک کپسول دیگر را نیز یک ربع پس از این وعده غذایی مصرف کنید.

 
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com