menuordersearch
owj1.com

Super pump250

تماس با ما تماس سریع 06133382515
جستجو
شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۶
(0)
(0)
Super pump250
Super pump250
کمپانی سازنده این محصول پس از بر شمردن اثراتی همانند افزایش حجم خشک توده عضلانی و پمپاژ خون به عضلات و افزایش قطر عروق خونی و کاهش حجم چربی زاید ادعا می کند که این محصول در دسته محصولاتی که برای مصرف در وعده قبل از تمرین مورد استفاده قرار می گیرد.
این کمپانی همچنین ادعا کرده است با مصرف این مکمل علاوه بر افزایش محسوس میزان انرژی در بدن میتوان به افزایش توده عضلانی و به افزایش قدرت تمرکز نیز امیدوار بود و این شرکت همچنین وعده داه است که این محصول تا حدود زیادی از کاتابولیسم در بدن نیز جلوگیری خواهد کرد .

فرم دارویی
این مکمل به صورت پودر و در بسته بندیهای 280 گرمی تولید و عرضه شده است و گفته می شود که هر سروینگ از این محصول در حدود 20 گرم از آن را شامل می شود که در این 20گرم نیز در حدود 32 کالی انرژی خواهید یافت و باید به این مهم اشاره کرد که این محصول عاری از چربی است .
دستور مصرف
در روزهایی که تمرین دارید در حدود30 الی 40دقیقه قبل ازتمرین میتوانید1 الی3پیمانه ازاین مکمل را آب سرد ویا با آب میوه حل کرده و نوش جان کنید و در روزهایی که استراحت دارید نیز میتوانید یک پیمانه از این محصول را به همان ترتیب که ذکر شد میل کنید .

 
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com