menuordersearch
owj1.com

casein protein

تماس با ما تماس سریع 09106454535
جستجو
شنبه بیست و یکم بهمن ۹۶
(0)
(0)
casein protein
Casein Protein
 

کمپانی سازنده در تشریح این محصول چنین گفته است که این مکمل حاوی پروتئینی با کیفیت بوده و قند نسبتا پایینی داشته مقادیر اسید آمینه گلوتامین در خود دارد و به تجربه ثابت شده است که در مهار کاتابولیسم نیز موفق عمل کرده است .

محتویات
گفته می شود که در هر سروینگ از این محصول 120 کالری انرژی موجود دارد  که 10 کالری از چربیها دریافت می شود. در هر سروینگ این محصول 0.5 گرم چربی اشباع شده و  10 میلی گرم کلسترول و 4 گرم قند و 23 گرم پروتئین و  450 میلی گرم کلسیم و  250 میلی گرم سدیم نیز وجود دارد . در بدنه این مکمل علاوه بر ویتامین­های C,A و علاوه بر  عنصر کلسیم و آهن اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری قابل ملاحظه ای نیز یافت می شود

فرم دارویی
این مکمل به صورت پودر و در بسته بندیهای دو و چهار پوندی و در چهار طعم مختلف تهیه و عرضه شده است و لازم به ذکر است که هر سروینگ این محصول در حدود 31 گرم خواهد بود.

دستور مصرف

کمپانی سازنده این محصول مصرف آن در اولین ساعات روز و بلافاصله قبل  از خواب شبانه را توصیه کرده و در ادامه به این مهم تاکید کرده است و در ساعاتی از روز که دسترسی مداوم به مواد غذایی و پروتئین برای فرد مقدور نباشد نیز به خوبی میتوان از این مکمل بهره گرفت هر چند وقفه افتادن در بین وعده های غذایی در طول روز برای کسانی که به افزایش حجم می اندیشند ابدا قابل قبول نخواهد بود.
logo-samandehi
ایمیل و تلفن های تماس
مدیریت سایت: 06133382515
ایمیل شرکت: info@owj1.com