menuordersearch
owj1.com

انتخاب جنسیت فرزندان توسط والدین به کمک تغذیه

تماس با ما پاسخگوی سریع 09106454535
جستجو
۱۳۹۶/۱۱/۵ پنج شنبه
(0)
(0)
انتخاب جنسیت فرزندان توسط والدین به کمک تغذیه
انتخاب جنسیت فرزندان توسط والدین به کمک تغذیه
انتخاب جنسیت فرزندان توسط والدین به کمک تغذیه

     زمانی که  از بسیاری از زوج ها در مورد نوع جنسیت دلخواه سوال پرسیده می شود به عبارت "ما فقط می خواهیم یک نوزاد سالم داشته باشیم  ". اشاره می کنند در حالی که زوج هایی وجود داند که جنسیت خاصی مدنظرشان می باشد . ترجیح نوع خاصی از جنسیت به هر دلیلی، به طور روزافزون محبوب تر می شود . اگر چه داستان های قدیمی در مورد تعیین جنسیت وجود دارند، اما برخی از روش های علمی وجود دارند که دانشمندان آن ها را مورد آزمایش قرار داده اند. یکی از این روش ها، تغییر رژیم غذایی خود ، قبل از حاملگی است.

روش رژیم غذایی
     محققان در کالج اکستر در دانشگاه آکسفورد  به مطالعه رژیم غذایی زنان قبل از حاملگی و پیامد جنسیت آنها پرداخته اند . بر اساس این مطالعه ، 56 درصد زنانی که کالری بیشتر و مواد غذایی غنی از پتاسیم مصرف کرده بودند ، صاحب فرزند پسر شدند.  نام رژیم غذایی، رژیم IG، رژیم غذایی فرانسوی و رژیم غذایی پسر / دختر بوده است.

رژیم غذایی برای پسردار شدن
     توصیه های رژیم غذایی شامل اضافه کردن کالری بیش از 2500 کالری در روز ، خوردن صبحانه و مصرف غذاهای غنی از پتاسیم و نمک برای تغییر خصوصیات شیمیایی بدن خود به سمت قلیایی شدن و مستعد دریافت اسپرم پسر می باشد . رژیم غذایی فرانسوی توصیه به خوردن  موز ، نوشیدن قهوه و نوشابه های گازدار ، تمام انواع گوشت ، وماهی های شور و خشک شده خوردن می کند. همچنین باید از خوردن شیر ، اقلام شیرینی حاوی شیر، کره بدون نمک، پنیر، و ماست اجتناب شود. محققان شروع رژیم غذایی را از یک ماه قبل از اقدام برای بارداری و ادامه رژیم غذایی تا زمان بارداری توصیه می کنند.

رژیم غذایی برای دختردار شدن
     رژیم غذایی دختر مستلزم آن است که مادران مواد غذایی کمتر مصرف کرده و از خوردن نمک، مخمر، بیشتر گوشت ها و ماهی ها، قهوه، و نوشابه های گازدار اجتناب کنند. مواد غذایی توصیهشده عبارتند از : شیر، خامه ، سس های شیری بدون نمک ، کره بدون نمک ، توت فرنگی ، پیاز ، سیر ، خردل ، گلابی و ماست . این مواد خواص  شیمیایی بدن را اسیدی تر کرده که موجب جلوگیری اززنده ماندن اسپرم نر، که ضعیف تر است، می شود.

آیا این رژیم ها مفیدند؟
     بر اساس یک مطالعه، در هنگام استفاده از رژیم غذایی به عنوان یک روش انتخاب جنسیت ،شانس تعیین جنسیت به 56/44 به جای 50/50 افزایش می یابد. با این حال ، دکتر استیون معتقد است که  " روش قدیمی که می تواند انتخاب جنس را تحت تاثیر قرار است، واقعا وجود ندارد . " او بر این عقیده است که  که شانس تعیین جنسیت، صرف نظر از روش رژیم غذایی انتخاب شده ، 50 /50 می باشد.

آیا در صورت رعایت رژیم خطراتی وجود دارد؟
     در حالی که یک رژیم غذایی ممکن است مانند یک روش کوچک و بی ضرر در زمان تلاش برای انتخاب جنسیت کودک به نظر  برسد ، اما خطراتی نیز وجود دارد . در صورت اجرای هر رژیم غذایی ، شما باید با دکتر خود قبل از اضافه کردن یا از بین بردن گروه های مواد غذایی از رژیم غذایی خود ، مشورت کنید. 

 

 
logo-samandehi
ایمیل شرکت: info@owj1.com